De grootste vakbeurs voor de attractiesector in Europa, IAAPA Europe, die dit jaar in Londen zou plaatsvinden, gaat niet door. In 2021 wordt de IAAPA Europe in Barcelona georganiseerd.

De grootste vakbeurs voor de attractiesector in Europa, IAAPA Europe, die dit jaar in Londen zou plaatsvinden, gaat niet door. In 2021 wordt de IAAPA Europe in Barcelona georganiseerd.

The Expo stond gepland voor 21-24 september in London, United Kingdom. Het hoofdkantoor heeft de stekker uit het evenement getrokken omdat zij de risico's op besmetting met Covid19 nog te hoog vinden. IAAPA president Hal McEvoy: "De impact van het Covid-9 virus op de wereld is ongekend. IAAPA geeft topprioriteit aan de gezondheid van onze leden en ons team. We kijken uit naar betere tijden waarin we onze leden in Europa weer face to face kunnen ontmoeten."

Andere IAAPA Expo's

IAAPA organiseert jaarrond diverse grote Expo's en bijeenkomsten over de hele wereld. Vooralsnog is de grootste attractievakbeurs ter wereld, De IAAPA Expo in Orlando (16 - 20 november 2020) nog niet afgelast.

De IAAPA Expo in Azië (28 - 30 juli 2020) krijgt een online invulling en wordt als 'IAAPA virual Expo; Asia', gepresenteerd.

Meer informatie: IAAPA.org