Efteling opent vrije val-attractie Hooghmoed – geschikt voor kleinere thrillseekers

Het gebied rondom Baron 1898 in de Efteling is verrijkt met een nieuwe attractie voor de allerkleinste waaghalzen. Vrije val-attractie Hooghmoed, met dezelfde thematiek als de populaire dive coaster, werd vanochtend feestelijk geopend en is vanaf vandaag te bezoeken voor alle Efteling-gasten die minimaal 90 centimeter lang zijn.

“Door de toevoeging van Hooghmoed aan het gebied rondom Baron 1898 brengen we onze visie verder tot leven: het ontwikkelen van gebieden waarin je als gast echt even in een andere wereld stapt. Hooghmoed draagt tevens bij aan een breder attractieaanbod voor kleinere waaghalzen in dit gebied in de Efteling.”

Fons Jurgens, Algemeen Directeur Efteling

Over de attractie

Hooghmoed bestaat uit de zogenoemde goudsmelterij met een schoorsteen van 14,5 meter hoog en drie vrije val-torens van ieder 12 meter hoog. De attractie wordt geleverd door attractiebouwer Zierer uit Duitsland. Elke toren heeft een capaciteit van 10 personen, dus per rit kunnen 30 personen in Hooghmoed plaatsnemen. De drie torens hebben ieder een eigen ritverloop van ongeveer 1,5 minuut. De maximale lengte van een vrije val is zes meter. De effecten, zoals geluiden, mist en rook, maken er een immersieve beleving van. Hooghmoed is de eerste spannende attractie in de Efteling voor kinderen vanaf 90 centimeter. Ze moeten hierbij begeleid worden door iemand van minimaal 130 centimeter en 16 jaar of ouder. De verwachte capaciteit is 600 gasten per uur.

Bron en meer informatie: www.efteling.com

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *