• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de tweede sidebar
  • Spring naar de voettekst
Pretwerk

Pretwerk

...Ondernemend recreatienieuws...

  • Actueel
  • Insight
  • Productnieuws
  • Home
  • Agenda
  • Actueel
  • Insight
  • Productnieuws
  • Zoeken

Plopsa stelt mondmaskers verplicht en verlaagt capaciteit in alle Belgische parken

24 juli 2020 by Redactie Reageer

Op basis van de negatieve evolutie van de coronacijfers en de informatie die gisteren en vandaag verspreid werd, besliste de Plopsa Group om mondmaskers vanaf morgen, zaterdag 25 juli, te verplichten in alle Belgische Plopsa-parken voor bezoekers vanaf 12 jaar.

Ook de maximumcapaciteit wordt verlaagd van 30 tot 40% naar 25 tot 30% van de normale capaciteit. Het betreft een tijdelijke maatregel zolang de coronacijfers in België blijven stijgen.

De voorbije weken was het in bepaalde wachtrijen, attracties en winkels reeds verplicht om een mondmasker te dragen. Vanaf morgen, zaterdag 25 juli, wordt die maatregel in het volledige park toegepast. “Het dragen van een mondmasker begint vanaf bezoekers uit hun auto stappen en dient aangehouden te worden tot ze opnieuw naar huis vertrekken.”, verklaart Steve Van den Kerkhof, CEO van de Plopsa Group. “We zullen hiervoor extra stewards inzetten ter controle en bezoekers zullen al van op de parking aangesproken worden over het verplicht gebruik van een mondmasker en de verdere maatregelen in de parken. Voor de restaurants volgen we uiteraard de voorschriften van de overheid. Mensen zullen zich enkel kunnen verplaatsen met een mondmasker, aan tafel is het niet verplicht. Het is een drastische, maar tijdelijke maatregel die we nemen, zolang de cijfers blijven stijgen.”, besluit Van den Kerkhof.

Registreren van alle bezoekers

Plopsa gaat nog een stapje verder en zal daarnaast alle bezoekers registreren. “In Holiday Park, ons park in Duitsland was dit een vereiste van de overheid.”, licht Van den Kerkhof toe. “We zien daar dat de bezoekers er weinig moeite mee hebben om hun gegevens bij elke ticketaankoop achter te laten. Elk ticket is gelinkt aan een naam en telefoonnummer. Dat maakt bij een eventuele uitbraak de contact tracing veel makkelijker.” Wie dus tickets op datum koopt voor één van de Plopsa-parken zal verplicht zijn om voor elk ticket een naam op te geven, het is een vereiste om de parken te kunnen bezoeken.

Overige maatregelen

Naast het verplicht dragen van een mondmasker is de maximale dagcapaciteit verlaagd van 30 tot 40% naar 25 tot 30% van de normale capaciteit en moet iedereen op voorhand zijn of haar bezoek online reserveren, zijn er in de parken en in de wachtrijen wegmarkeringen gemaakt die de social distancing moeten garanderen, zijn er constant ontsmettingsteams actief en worden de bezoekers er op alle mogelijke manieren op gewezen dat ze standaardmaatregelen zoals het veelvuldig ontsmetten en wassen van de handen moeten naleven.

Wie een Plopsa-park wil bezoeken, moet altijd een ticket op datum vooraf reserveren, ook mensen die al een ticket of abonnement hebben. Dit kan alleen via www.plopsa.be

Categorie: Dagrecreatie Tags: attractiepark, corona, vlaanderen

Logging In...

Profile cancel

Sign in with Twitter Sign in with Facebook
or

Not published

Primaire Sidebar

Convious campagne

Productnieuws

Fietsbeurs Bike Motion opnieuw uitgesteld

Praktijkdag ‘De Glamping (r)evolutie, 20 september op Papillon Country Resort

Campingsector weer bij elkaar op de Caravan Salon in Düsseldorf

Nieuw ‘I love Sales Academy’ voor de recreatie- en toerismesector

Compacte darkride ‘Smash & Reload’ nu ook met IP van de Daltons en in meerdere formats

Meer over Productnieuws »

Wekelijkse (gratis) nieuwsbrief

Agenda

aug 26
26 augustus om 10:00 - 4 september om 18:00

Caravan Salon Düsseldorf

aug 31
31 augustus om 10:00 - 4 september om 18:00

HISWA te Water

sep 6
13:30 - 17:00

Workshop: Verover de markt van vakantiewoningen

sep 13
13 september - 15 september

IAAPA Expo Europe

sep 15
15 september - 17 september

The Glamping Show

Bekijk kalender

Recente reacties

  • Michael op Oud-eigenaren van Droomparken starten met nieuwe keten: MarinaParken
  • J van Ekeren op ANWB Verkiezing Camping van het Jaar 2023 van start
  • Eindhoven op Seinpost en ZKA (leisure) worden Ginder

Secundaire Sidebar

Insight

FEC Playdome Roosendaal nu één jaar open

Roompot nog altijd vol vertrouwen op positief oordeel ACM m.b.t. overname Landal

Het Kadaster maakt samen met het FD een analyse van de markt van vakantiewoningen

Festival Tomorrow Land’s Dreamville inspireert tot vakantieformule Green Fields

Hoe ziet de toekomst voor musea er uit?

Lees meer over Insight »

Kennispartners

Countus

Insiders

Kopare Development

Boldmove Nation

Convious

Van Hoorne Entertainment

Stratech

ZKA Leisure

Kruidenier

BCE leisure

ACSI

Recreatheek

Creative Structures

Team Animation

Parkvakanties

Speelplan

CampPlus

RED online marketing

Toegankelijke recreatie

Pleisureworld

Bureau Snugger

Amusement Hub

loader-image
Soekky Stories
Livinwood
Maxxton
Recreatie Noord-Holland
Convious
Joint Projects

Footer

Pretwerk.nl is een platform voor professionals in de brede definitie van de vrijetijdssector. Wilgenroos 11 4102 KL, Culemborg E-mail: redactie@pretwerk.nl

Onze privacyverklaring

Links

  • Adverteren op Pretwerk
  • Colofon

Volg ons

  • Pretwerk.nl RSS
  • Twitter
  • LinkedIn

Copyright © 2022 · Pretwerk · Site door: buro KREAS