• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de tweede sidebar
  • Spring naar de voettekst
Pretwerk

Pretwerk

...Ondernemend recreatienieuws...

  • Actueel
  • Insight
  • Productnieuws
  • Home
  • Agenda
  • Actueel
  • Insight
  • Productnieuws
  • Zoeken

Vanaf zaterdag weer waterfietsverhuur in de Amsterdamse grachten

23 april 2021 by Redactie Reageer

Vanaf zaterdag 24 april hervat Stromma Nederland haar activiteiten met de waterfietsen in de Amsterdamse grachten. Stromma’s gasten kunnen weer komen genieten van Amsterdam vanaf het water. Na maanden voor anker te hebben gelegen, kunnen de trossen dus weer los.

Stromma Nederland opent vanaf zaterdag 24 april haar Pedal Boat Amsterdam locaties; Steiger Anne Frankhuis, Steiger Leidseplein, Steiger Rijksmuseum en Steiger Keizersgracht.

Er kan weer bewogen worden op de waterfiets in de Amsterdamse grachten! Met een huishouden per waterfiets, waarop 2 personen trappen en 2 personen als passagier meevaren, het coronaproof uitje in Amsterdam! Daarnaast is de waterfiets de meest duurzame manier om je door de stad te vervoeren! Lekker groen en je beweegt ook nog lekker door zelf te trappen.

Protocol Veilig Samen Uit

Om de veiligheid van alle gasten en medewerkers te garanderen, hanteert Stromma het protocol ‘Veilig Samen Uit’, opgesteld in samenspraak met de Club van Elf (Nederlandse Dag Attracties). ‘Veilig Samen Uit’ biedt drie garanties omtrent de anderhalve meter afstand tussen huishoudens, goede informatievoorziening en extra hygiënemaatregelen. “Eindelijk is het zover: we mogen onze gasten weer verwelkomen waar we zo lang naar uitkeken.”, aldus Carola Hoekstra CEO van Stromma Nederland. “Met ons team werken we al maandenlang intensief aan alle voorbereidingen en kunnen nu met een gerust hart zeggen: welkom terug op de Amsterdamse grachten, we zijn er klaar voor!”

Wat verandert er voor de gast

In verband met de richtlijnen van het RIVM zullen de winkels en kiosken gesloten blijven. Uiteraard zijn er strikte hygiënemaatregelen van kracht, zoals het schoonmaken van de waterfietsen en er mag geen gebruik worden gemaakt van toiletten aan op de steiger. Men kan uitsluitend online een kaartje kopen en moet vóóraf reserveren. Via de website www.stromma.com is het mogelijk om direct een reservering plaatsen voor een specifieke dag en tijdstip. Men kan kiezen tussen 1 uur of 1,5 uur waterfietsen. Om rijvorming in de openbare ruimte zoveel mogelijk te voorkomen, zijn er gescheiden op- en afstaplocaties en gemarkeerde looproutes. Ook zijn er strikte regels voor op- en afstappen waarbij gasten de aanwijzingen van het personeel dienen op te volgen. Vanzelfsprekend geldt dat indien gasten zich niet fit voelen, Stromma hen verzoekt thuis te blijven. Voor kinderen zijn er zwemvesten beschikbaar.

Het toeristisch bedrijf verwacht de komende tijd met name Nederlandse dagjesmensen Amsterdamse gezinnen aan boord, vooral tijdens de meivakantie. Wat er niet verandert, is de ervaring zelf. “Ons goed getrainde team staat te popelen om gasten weer het water op te laten gaan”, aldus Carola Hoekstra (CEO). “Amsterdam is altijd prachtig vanaf het water maar in deze tijd misschien wel op haar allermooist

Meer informatie: www.stromma.com

Categorie: Recreatie actueel Tags: Amsterdam, corona, stromma, watersport

Logging In...

Profile cancel

Sign in with Twitter Sign in with Facebook
or

Not published

Primaire Sidebar

Convious campagne

Productnieuws

Fietsbeurs Bike Motion opnieuw uitgesteld

Praktijkdag ‘De Glamping (r)evolutie, 20 september op Papillon Country Resort

Campingsector weer bij elkaar op de Caravan Salon in Düsseldorf

Nieuw ‘I love Sales Academy’ voor de recreatie- en toerismesector

Compacte darkride ‘Smash & Reload’ nu ook met IP van de Daltons en in meerdere formats

Meer over Productnieuws »

Wekelijkse (gratis) nieuwsbrief

Agenda

aug 26
26 augustus om 10:00 - 4 september om 18:00

Caravan Salon Düsseldorf

aug 31
31 augustus om 10:00 - 4 september om 18:00

HISWA te Water

sep 6
13:30 - 17:00

Workshop: Verover de markt van vakantiewoningen

sep 13
13 september - 15 september

IAAPA Expo Europe

sep 15
15 september - 17 september

The Glamping Show

Bekijk kalender

Recente reacties

  • Michael op Oud-eigenaren van Droomparken starten met nieuwe keten: MarinaParken
  • J van Ekeren op ANWB Verkiezing Camping van het Jaar 2023 van start
  • Eindhoven op Seinpost en ZKA (leisure) worden Ginder

Secundaire Sidebar

Insight

Roompot nog altijd vol vertrouwen op positief oordeel ACM m.b.t. overname Landal

Het Kadaster maakt samen met het FD een analyse van de markt van vakantiewoningen

Festival Tomorrow Land’s Dreamville inspireert tot vakantieformule Green Fields

Hoe ziet de toekomst voor musea er uit?

Kamer van Koophandel zoomt in op: De Kermis

Lees meer over Insight »

Kennispartners

Countus

Insiders

Kopare Development

Boldmove Nation

Convious

Van Hoorne Entertainment

Stratech

ZKA Leisure

Kruidenier

BCE leisure

ACSI

Recreatheek

Creative Structures

Team Animation

Parkvakanties

Speelplan

CampPlus

RED online marketing

Toegankelijke recreatie

Pleisureworld

Bureau Snugger

Amusement Hub

loader-image
Soekky Stories
Livinwood
Maxxton
Recreatie Noord-Holland
Convious
Joint Projects

Footer

Pretwerk.nl is een platform voor professionals in de brede definitie van de vrijetijdssector. Wilgenroos 11 4102 KL, Culemborg E-mail: redactie@pretwerk.nl

Onze privacyverklaring

Links

  • Adverteren op Pretwerk
  • Colofon

Volg ons

  • Pretwerk.nl RSS
  • Twitter
  • LinkedIn

Copyright © 2022 · Pretwerk · Site door: buro KREAS