Vanaf 1 februari is de vierdelige serie “De Cruise Familie” te zien op RTL 4. De reeks wordt gedurende vier zondagen uitgezonden in overzichten van telkens 30 minuten, waarin één familie centraal staat die samen op cruise-avontuur gaat. De serie biedt een inkijkje in de bijzondere en innovatieve wereld van cruisevakanties.

De serie volgt het gezin tijdens hun reis aan boord van MSC World Europa, één van de meest innovatieve schepen van MSC Cruises, varend door de Middellandse Zee. In elke aflevering worden praktische tips & tricks gedeeld en worden de vele mogelijkheden aan boord getoond, waarmee duidelijk wordt dat cruisen niet alleen voor koppels, vriendengroepen of senioren is, maar ook een ideale vakantievorm voor families.
De serie geeft een authentiek beeld van het dagelijkse leven aan boord: activiteiten voor jonge kinderen en tieners, culinaire ervaringen, entertainment, excursies en de verrassende rust die een cruise biedt. Ook worden de praktische kanten van cruisen belicht, zoals in- en ontschepen, bagage, routeplanning en faciliteiten die het reizen met kinderen vergemakkelijken. “De Cruise Familie” biedt zo een frisse, toegankelijke inkijk in hoe een cruise een onvergetelijke gezinsvakantie kan zijn.
Sfeer van de hele wereld opsnuiven
Een gezin met jonge kinderen van 7, 5 en 0 jaar (baby) heeft zich tijdens de cruisereis goed vermaakt. Aan boord is het aanbod aan entertainment groot: van zelf ijsjes maken en botsauto’s rijden tot een echte Japanse Teppanyaki-sushi lunch. “Het voelt bijna alsof je tijdens deze reis de sfeer van de hele wereld opsnuift.”
Hun avontuur voert van Spanje naar Frankrijk, langs de schilderachtige kusten van Italië. Onderweg bezoeken ze de mooiste dorpjes, genieten ze van heerlijke koffie, versgebakken pizza’s en natuurlijk… nog meer ijsjes. Voor gezinnen die houden van plezier, ontspanning en culinaire ontdekkingen, is dit een reis om nooit te vergeten.
De Cruise Familie’ is een programma van MediaBroers in partnership met MSC Cruises. De serie is vanaf zondag 1 februari wekelijks om 17.00 (eerste aflevering echter om 16:30) te zien bij RTL 4 en Videoland.
De cruisesector blijft bij veel b2b-overzichten van vakantieverblijven buiten beschouwing. Het valt niet onder de vakantieparken of hotels – en kent ook geen permanente vestigingslocatie. Op het gebied van hospitalityconcepten, entertainment en technologie rond gastbeleving staan cruiseschepen zeer hoog aangeschreven. Alleen al om die reden is het voor ondernemers in de recreatiesector de moeite waard om deze serie te volgen en inspiratie op te doen.
Duiding door Pretwerk.nl
Meer informatie: msc-cruises.be/de-cruise-familie-vanaf-1-februari-op-rtl4