Dutch Design Week
Design is een heel breed begrip - in feite elk onderwerp dat een ontwerp nodig heeft. Op de Dutch Design Week vind je inspiratie over nieuwe concepten, materiaalgebruik en trends. Ook de recreatiesector kan daarvan profiteren.
Design is een heel breed begrip - in feite elk onderwerp dat een ontwerp nodig heeft. Op de Dutch Design Week vind je inspiratie over nieuwe concepten, materiaalgebruik en trends. Ook de recreatiesector kan daarvan profiteren.
Consumentenbeurs voor de verkoop van internationale vakantiewoningen. Naast een bijeenkomst voor consumenten is de Second Home ook altijd een mooi netwerkmoment voor professionals in de sector verblijfsrecreatie.
Heel veel mensen, jong en oud, vullen hun vrije tijd in met doe-het-zelf activiteiten; van breien tot schilderen en van sieraden maken tot boetseren. Op deze beurs staan ook diverse partijen die rondom deze hobby's arrangementen en vakanties organiseren. Je kunt de beurs ook gebruiken om inspiratie op te doen voor je animatieteam.
HotelSummit is hét jaarcongres voor het hoge hotelmanagement met een inhoudelijk, informatief en inspirerend programma. Het congres heeft ieder jaar een rode draad. De rode draad wordt jaarlijks vastgesteld in overleg met de Raad van Advies. Dit jaar is het thema: De ondernemende hotelier.
The Leading European Trade Fair for Professionals in Outdoor Hospitality
World Travel Market in Londen is een grote b2b beurs voor de reisindustrie (travel trade). Hier presenteren destinaties zich aan touroperators, maar is er ook veel ruimte voor nieuwe concepten die de travelsector vooruit helpen.
Ieder jaar wordt de Najaarsbijeenkomst in Noordoost Friesland georganiseerd voor toeristische ondernemers, organisaties en overheidsinstanties. De organisatie ligt in handen van de Vrijetijdsregio Noordoost Friesland, waar tevens Stichting RegioMarketing Toerisme Noordoost Friesland deel van uit maakt. Met creatief directeur Rens den Hartog van Zwarte Cross festival bevat de bijeenkomst een grote naam als keynote speaker.
Op deze grote recreatievakbeurs in Groot Britannië komen veel segmenten samen: Farm Business, Holiday Park & Resorts, Family Attraction Expo en de Leisure F&B Expo.
De Nationale Sport Vakbeurs is de facilitaire sportbeurs van Nederland. Het unieke beursconcept waarbij sportambtenaren, clubbestuurders, exploitanten van sportaccommodaties samenkomen met dienstverleners & leveranciers uit de sportwereld. Er is ook een uitgebreid lezingenprogramma, dat ingaat op diverse onderwerpen.
De initiatiefnemers proberen zoveel mogelijk onderwerpen onder de aandacht te brengen die van invloed zijn op de Nederlandse kust. Er zal aandacht zijn voor de toeristische ontwikkelingen, natuurinclusief ondernemen maar ook aandacht voor de gast van de toekomst.
Tijdens het 19de Platform Kastelen & Buitenplaatsen zal een zestal sprekers uit binnen- en buitenland hun onderzoeksresultaten met u delen, elk vanuit een geheel ander perspectief. U kunt dit platform live of online bijwonen.