• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de tweede sidebar
  • Spring naar de voettekst
Pretwerk

Pretwerk

...Ondernemend recreatienieuws...

  • Actueel
  • Insight
  • Productnieuws
  • Home
  • Agenda
  • Actueel
  • Insight
  • Productnieuws
  • Top 30 dagattracties
  • Zoeken

The Unbound; Hotelconcept met buitenaccommodaties in een Amsterdams park

23 oktober 2020 by Redactie Reageer

In oktober heeft de soft launch plaatsgevonden van een bijzonder hotelconcept in Amsterdam; The Unbound. Het is een hotelconcept op basis van diverse huisjesvormen, gelegen in een ruig groen park. Groen en wellness spelen een belangrijke rol.

Je zou het wellicht niet direct verwachten in de drukke metropool Amsterdam; een hotelconcept dat zich profileert met haar natuurgerichte uitstraling. The Unbound wordt omschreven als ‘Boutique hotel met ruimtelijk geplaatste cabins en suites’ Het is een plek waar je persoonlijke welzijn centraal staat en waar je je kunt terugtrekken in een natuurlijke omgeving. Het ‘hotel’ omvat 18 cabins en 16 suites. Net als elk hotel is er een centrale lobby en een hotelbar. Maar er is ook een vuurplaats, een gemeenschappelijke tuin en een meer met zwem- en relaxvoorzieningen. Initiatiefnemers zijn Steengoed BV. & Freelodge bv, vertegenwoordigd door Ton van Oosten. Architecten zijn Jan van Erven Dorens en Renée Appelo (tevens conceptbewaker).

Op 1 oktober vond de ‘soft opening’ opening plaats, waarbij de cabins in The Field (The Lighthouse, Barn, Hideout en Wikkel cabins) boekbaar werden en tevens het restaurant (The Unbound Restaurant) en de bar (The Lobby) openden. Vanaf eind oktober zijn ook de Boardwalk suites open en is het totale hotelaanbod compleet. Vanaf begin november zal bovendien een drijvende ‘barrel sauna’ en dompelbad voor gasten worden geopend en medio december komt daar nog ‘The Spa’ bij, met een turks stoombad.

Opening in coronatijd

De gekozen openingsdatum, midden in de coronarestricties, brengt natuurlijk de nodige beperkingen met zich mee. Woordvoerder Aimee Rutumalessij legt uit hoe daar op wordt ingespeeld: “Door de corona crisis zien we inderdaad grote verschuivingen in de markt. The Unbound is zo ingericht dat het voor zowel de nationale als de internationale gast een aantrekkelijke plek is, en dan zowel particulier als zakelijk. Door alle reisrestricties en covid maatregelen, zien we nu juist een grote hoeveelheid Nederlandse gasten die toch voor een ‘staycation’ gaan. Waar de internationale gast, helaas nog niet kan komen. Hetzelfde geldt voor de event/zakelijke markt, die we helaas nog niet kunnen bedienen. Gezien de hoeveelheid aanvragen die er on hold staan, hebben we er alle vertrouwen in dat zodra de regels het weer toestaan, we hier snel stappen kunnen zetten.

Als hotel, kunnen we gelukkig voor onze gasten het restaurant en de bar wel openen. Daarnaast bieden we ‘cabin service’ aan. Wat roomservice voor je cabin is. De opzet van The Unbound, de ruimtelijkheid en faciliteiten, zorgen ervoor dat we gasten een nagenoeg contactloos verblijf kunnen bieden, wat uiteraard voor veel mensen aantrekkelijk is.”

Meer informatie: www.unbound-amsterdam.com

Categorie: Recreatie actueel Tags: Amsterdam, groeneruimte, hotel, verblijfsrecreatie, wellness

Lees Interacties

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Primaire Sidebar

Productnieuws

Uitbreidingsmogelijkheden toeristische attractie vaak beperkt door de omgeving

Vakbeurzen herstellen, publieksbeurzen blijven achter

Landal Wirfttal spreekt tieners aan met nieuw entertainmentconcept

Convious netwerkevent voor de dagrecreatie

De groeispurt van VR Nederland

Meer over Productnieuws »

Wekelijkse (gratis) nieuwsbrief

Agenda

mrt 22
07:00 - 15:00

ZwembadBranche congres

mrt 23
15:00 - 19:00

Convious netwerk event dagrecreatie

mrt 29
29 maart om 10:00 - 30 maart om 17:00

Webwinkel Vakdagen

apr 1
Gehele dag

Open Camping Dag

jun 22
Gehele dag

Nationaal Fietscongres

Bekijk kalender

Recente reacties

  • Rachid Chabali op Knelpunten toezicht zwembaden in kaart gebracht
  • Avasto op Van Egdom waterglijbanen overgenomen door het Duitse Wiegand Waterrides
  • Marjo op Stappen in verhoging minimumloon gaan te snel voor o.a. de recreatiesector

Secundaire Sidebar

Insight

“Mensen zien op vakantie gaan bijna als een basisbehoefte”

Toestaan van tijdelijke bewoning voor vitalisering vakantiepark

Podcast: Richard Otten in gesprek met Marco Budding van EuroParcs

Markt voor skihallen in Nederland is aardig verzadigd

Rabobank adviseert leisure sector: Zet in op digitaliseren

Lees meer over Insight »

Kennispartners

BCE leisure

Stratech

Top Animation

RED online marketing

Countus

Insiders

Kopare Development

Boldmove Nation

Convious

Van Hoorne Entertainment

Ginder

Kruidenier

ACSI

Recreatheek

Parkvakanties

Speelplan

CampPlus

Toegankelijke recreatie

Pleisureworld

Bureau Snugger

Amusement Hub

loader-image
Soekky Stories
Livinwood
Maxxton
Recreatie Noord-Holland
Convious
Joint Projects

Footer

Pretwerk.nl is een platform voor professionals in de brede definitie van de vrijetijdssector. Wilgenroos 11 4102 KL, Culemborg E-mail: redactie@pretwerk.nl

Onze privacyverklaring

Links

  • Adverteren op Pretwerk
  • Colofon

Volg ons

  • Pretwerk.nl RSS
  • Twitter
  • LinkedIn

Copyright © 2023 · Pretwerk · Site door: buro KREAS