In de afgelopen jaren werkte Disney aan een uitbreiding van het Walt Disney Studios Park. Na de transformatie is de omvang van dit tweede park van Disney verdubbeld. Op 29 maart opent hier World of Frozen en daarmee verandert de naam van het park in Disney Adventure World.

In het vernieuwde park komt o.a. een promenade, Adventure Way, met een attractie geïnspireerd op de Walt Disney Animation Studios Folm Rapunzel en 14 nieuwe eetgelegenheden. Ook worden er in Adventure Bay, een groot centraal meer, avondshows vertoond. De uitbreiding World of Frozen neemt gasten mee naar het hart van de iconische Frozen films. Het Koninkrijk Arendelle is op ware grootte nagebouwd, er komt een familieattractie, een dagshow, een ontmoeting met Anna en Elsa en andere Disney Figuren.
“Met deze stap zetten we de meest ambitieuze transformatie in de geschiedenis van ons resort voort, verleggen we de grenzen van storytelling en nodigen we gasten uit om hun eigen avonturen te beleven in de buitengewone werelden van Disney Animation, Pixar en Marvel. Dit luidt een nieuw tijdperk in vol diepgaande storytelling, sterkere emoties en onvergetelijke momenten”, aldus Natacha Rafalski, President van Disneyland Paris.
Aan het hoofd van de transformatie en uitbreiding staat de Nederlander Michel den Dulk, Vice President and Portfolio Executive Creative Director bij Walt Disney Imagineering Paris. Een ander Nederlands tintje zijn negen decatorieve borden die de Disney Prinsessen uitbeelden in The Regal View Restaurant & Lounge, gemaakt in samenwerking met Royal Delft, de beroemde Nederlandse aardewerkfabriek en officiële leverancier van het Nederlandse koningshuis.
Meer informatie: www.disneylandparis.com/nl-be/