Online marketing bureau RED Online Marketing, een van de kennispartners van Pretwerk.nl, is uitgeroepen tot de nummer 1 in de categorie Digital Agency Fullservice. Deze prijs wordt jaarlijks uitgegeven door het vakblad Emerce. RED Online Marketing werkt uitsluitend voor klanten in de reis- en recreatie branche.

Online marketing bureau RED Online Marketing, een van de kennispartners van Pretwerk.nl, is uitgeroepen tot de nummer 1 in de categorie Digital Agency Fullservice. Deze prijs wordt jaarlijks uitgegeven door het vakblad Emerce. RED Online Marketing werkt uitsluitend voor klanten in de reis- en recreatie branche.

Eigenaar Roy Platje is erg trots ‘’Wat een prachtig nieuws! Ik vind dit een mooie waardering van onze klanten. Ik ben super trots op ons team dat we dit hebben kunnen bereiken. In 2019 zijn we gestart met veel nieuwe klanten en is ons team flink uitgebreid. Deze prijs is een mooie waardering om de groei van RED voor te zetten.’’

Emerce100

RED online marketing voert met 6 sterren de lijst aan in de categorie Digital Marketingbureaus. Emerce100 is een imago-onderzoek waarbij beslissers, die werkzaam zijn in de online marketing, ICT en e-business, dienstverleners zoals RED beoordelen. Het maximaal haalbare aantal sterren voor dit onderzoek is 6 sterren. Er zijn 4 onderdelen waar de deelnemende bedrijven op beoordeeld worden, namelijk:

  • Kennis/know-how
  • Prijs-kwaliteitverhouding
  • Betrouwbaarheid
  • Flexibiliteit


RED online marketing

De Emerce100 is een uitstekend middel waar bedrijven hun keuze van laten afhangen bij het kiezen van een online marketing dienstverlener. Deze prijs draagt daardoor bij aan de bekendheid van RED als Online Marketing bureau. RED Online Marketing voert sinds 2006 online campagnes uit voor uitsluitend bedrijven in de reis- en recreatiebranche in Nederland, België en Duitsland.

De 13 medewerkers hebben zowel een Nederlandse als een Duitstalige achtergrond en houden zich bezig met Google Ads, Bing Ads (SEA), Facebook Ads, Email marketing, Affiliate marketing, Copywriting en strategisch advies.

Meer informatie: www.redonlinemarketing.nl