Family Entertainment Center ZERO55 ziet leisure locatie Go Planet opleven
De leisure locatie Go Planet, naast de Grolsch Veste (FC Twente) in Enschede, leeft op dankzij de komst van nieuwe partijen. Op 20 december 2017 opende Family Entertainment Center ZERO55 haar deuren, waarmee o.a. karten, lasergamen en escape room aan de locatie werden toegevoegd. Na een bewogen verleden zien de ondernemers die Go Planet invulling geven, de toekomst zonnig tegemoet. De leisure locatie Go Planet, naast de Grolsch Veste (FC Twente) in Enschede, leeft op dankzij de komst van nieuwe partijen. Op 20 december 2017 opende Family Entertainment Center ZERO55 haar deuren, waarmee o.a. karten, lasergamen en escape room aan de locatie werden toegevoegd. Na een bewogen verleden zien de ondernemers die Go Planet invulling geven, de toekomst zonnig tegemoet.
ZERO55 wordt geëxploiteerd door ACCRES uit Apeldoorn, die in de regio inmiddels meerdere recreatieprojecten in beheer heeft. (o.a. zwembad Malkander en kinderparadijs Malkenschoten in Apeldoorn.). Met ZERO55 speelt Acres in op de Family Entertainment Center-trend. Door een grote combinatie van activiteiten op één locatie aan te bieden ontstaat er een meubelboulevard-effect. Er komen juist meer mensen op de locatie af omdat er voor iedereen wel wat te doen is.
Jeroen Kops is als hoofd marketing van Accres direct betrokken bij ZERO55. Kops ziet voor deze locatie ook een grote meerwaarde in samenwerken: "De exploitanten van diverse andere attracties (huurdersgroep) ontmoeten elkaar regelmatig en bij grote groepen kunnen makkelijk combinatie-arrangementen worden gerealiseerd."
Onderdelen die ZERO55 toevoegt aan Go Planet:
[gallery link="file" columns="2" size="medium" ids="54326,54327"]
Augmented Reality Climbing
De augmented reality klimwand is de eerste in haar soort in de Benelux. Augmented Reality Climbing bestaat uit een compacte klimwand waarop met een grote beamer voorgeprogrammeerde spellen geprojecteerd worden. De projecties reageren op de bewegingen van de klimmer(s) zodat er een interactieve ervaring ontstaat. Augmented Climbing kan door iedereen gedaan worden. Er zijn diverse spellen beschikbaar in verschillende moeilijkheidsgraden en bedoeld voor alle leeftijdsgroepen. Het concept en de innovatieve software die de projecties aanstuurt werd ontwikkeld door de startup Valo Motion van de Finse Aalto Universiteit.
Voor de totstandkoming van de eerste Augmented Climbing in Nederland werkte ZERO55 samen met Laserspaceworld (www.laserspaceworld.nl) en Klimwandspecialist (www.klimwandspecialist.nl)
Karten
De indoor kartbaan op het Go Planet Parc is volledig verbouwd tot een futuristisch gethematiseerde E-kartbaan. Op de 425 meter lange baan met 3 tunnels en 3 bruggen kunnen maximaal 12 mensen tegelijk E-Karten. Het voordeel van E-Karten is geen herrie en geen stank en de karts zijn vooraf in te stellen op verschillende snelheden waardoor kinderen (vanaf 135 cm) veilig deze activiteit kunnen doen. Bovendien is het een stuk duurzamer dan de ouderwetse benzinekarts.
Lasergame en escape rooms
In de Lasertag Arena van 300 m2 kunnen 24 spelers tegelijk de strijd met elkaar of met de Arena aangaan. Er zijn verschillende spelsituaties en er is veel digitale interactie, Lasertag kan vanaf ca. 8 jaar gespeeld worden. Tot slot zijn er 5 verschillende Space Exit kamers die geschikt zijn voor 2 tot 4 spelers. In tegenstelling tot de bekende escape rooms heeft de Space Exit meer opdrachten en is iedereen actief bezig met het spel.
Ook een restaurant behoort tot het totaalconcept. Op de eerste verdieping is nog een ruimte vrij waar in de toekomst nog een nieuwe activiteit kan worden gelanceerd.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.