Aquapark en diverse attracties in de veiling (+ update)

Wegens een bedrijfsbeëindiging van AquaParx aan het Brielse Meer worden er eind juli drie grote Aquaparken geveild en daarnaast nog diverse kleinere water- en indoorattracties. Een buitenkansje voor ondernemers die niet perse een gloednieuwe attractie hoeft te presenteren. De veiling vindt online plaats van 23 t/m 28 juli.

Aquaparken zijn in Nederland nog een relatief nieuw begrip. In ons waterrijke land zijn er diverse locaties waar, met succes, een aquapark wordt geexploiteerd. De opblaasbare attracties bieden een grote mate van flexibiliteit. Zie ook ons artikel ‘Van drijvende speelattractie naar compleet waterpark‘.

De drie topstukken zijn de drijvende Aquaparken; een park geschikt voor 60 personen; een park voor 80 personen en een Kano-polo attractie. De Aquaparken bestaan uit meerdere spelonderdelen en zijn bestand tegen zout water.

AQUAPARX 2015 Trailer from Tonny van Leest on Vimeo.

Naast de grote attracties zijn er nog veel andere recreatieve kavels in de aanbieding, zoals opblaasbare speeltoestellen voor land en water, sporttoestellen, rubberboten, trampolines, waterfietsen, waterspeeltoestellen, lifejackets, iPod touch, luchtpompen, schoenenbanken, en nog divers kantoormateriaal en vervoersmiddelen. In totaal worden er bijna 1000 kavels aangeboden. een greep uit het aanbod:

De veiling wordt georganiseerd door BVA Auctions van 23 t/m 28 juli (15.50 uur). Er zijn twee kijkdagen in Zevenaar; donderdag 23 juli en zaterdag 25 juli van 10.00 tot 16.00 uur. De ophaaldag is maandag 10 augustus.

Update 21-07-2015: Mededeling over keuringen
Let op! In geval van commerciële toepassingen in Nederland bestaat er de kans, afhankelijk van de gemeente, dat u een omgevingsvergunning dient aan te vragen voor het plaatsen van speeltoestellen. Tevens zijn alle speeltoestellen, montage, huisregels, handleidingen en procedures aan een stukskeuring onderhevig. Deze kan voor eigen rekening worden uitgevoerd door TUV Nederland op locatie na installatie en alle veiligheids- en toezichtprocedures zullen een integraal onderdeel zijn van deze keuring.
De NVWA vat dit samen als: De kussens mogen in Nederland dus wel verkocht worden, maar voordat ze gebruikt mogen worden moeten ze worden goedgekeurd door een Aangewezen Keurings Instelling (AKI).

Meer informatie: www.bva-auctions.com

2 reacties

  1. Hallo, zitten op dit park de juiste keuringen erbij, zodat je in Nederland met dit materiaal op het water kan en de vergunningen krijgt? Ik heb begrepen dat de spullen van Aquaparx niet over de juiste nen norm beschikt. Klopt dit?

    1. We hebben aanvullende informatie opgevraagd over deze producten bij de NVWA en BVA Auctions en zullen z.s.m. laten weten wat de status is. De veiling gaat pas op 23 juli van start. Dus als er iets niet klopt, dan zullen wij dat voor die tijd vermelden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *